Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Komunálne voľby

Voľby do orgánov samosprávy obcí 2014

Volebná účasť 68,64 %
Počet volebných obvodov 1
Počet volebných okrskov 1
Počet osôb zapísaných v zozname voličov 606
Počet voličov, ktorým boli vydané obálky 416
Počet odovzdaných obálok 416
Počet platných hlasovacích lístkov odovzdaných pre voľby do obecného zastupiteľstva 413
Počet poslancov, ktorý sa mal zvoliť 7
Počet zvolených poslancov 7
Počet platných hlasovacích lístkov odovzdaných pre voľby starostu obce 409
 

Kandidáti, ktorí boli zvolení za poslancov obecného zastupiteľstva

Por. číslo
Meno a priezvisko kandidáta
Politická strana, politické hnutie alebo koalícia
ktorá kandidáta navrhla, alebo nezávislý kandidát
Počet platných hlasov
01. Martin  Čontofalský, Mgr. KDH, SDKÚ-DS 169
02. Vladimír Halčišák, BSBA KDH, SDKÚ-DS 168
03. Marián Zgola KDH, SDKÚ-DS 167
04. Lukáš Čontofalský, Mgr. KDH, SDKÚ-DS 164
05. Marek Sciranka SMER–SD 146
06. Ján Hanudeľ, MUDr. SMER–SD 134
07. Daniel Merkovský KDH, SDKÚ-DS 134
       

Náhradnící - kandidáti, ktorí neboli zvolení za poslancov obecného zastupiteľstva

Por. číslo
Meno a priezvisko kandidáta
Politická strana, politické hnutie alebo koalícia
ktorá kandidáta navrhla, alebo nezávislý kandidát
Počet platných hlasov
01. Iveta Horňáková, Mgr. SMER–SD 128
02. František Merkovský SMER–SD 113
03. František Sabol, Ing. nezávislý kandidát 111
04. František Lukačko, JUDr. SMER–SD 102
05. Bomuhír Tomaško, Ing. KDH, SDKÚ-DS 92
06. Jozef Gaľa, Mgr. SMER–SD 91
07. Vladimír Sabol nezávislý kandidát 88
08. Ondrej Čontofalský EDS 88
09. Viliam Velček SIEŤ 85
10. Ladislav Merkovský SIEŤ 76
11. Martin Kaľata, Ing. SMER–SD 70
12. Marek Martoňák nezávislý kandidát 62
13. Anton Palaščák, Ing. KDH, SDKÚ-DS 52

 

 
Číslo na hl. lístku
Meno a priezvisko kandidáta
Politická strana, politické hnutie alebo koalícia
ktorá kandidáta navrhla, alebo nezávislý kandidát
Počet platných hlasov
01. Peter Merkovský SMER–SD 235
02. Klaudia Peková Bc. EDS 65
03. Alena Šulíková SIEŤ 109
       

Za starostu obce bol zvolený:

01. Peter Merkovský SMER–SD 235

 


 

dnes je: 20.7.2019

meniny má: Iľja, Eliáš

podrobný kalendár

webygroup
ÚvodÚvodná stránka