Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Mimoriadny úspech žiakov našej školyVytlačiť
 

Deti z II.A triedy sa pod vedením p.uč. Mgr. Martiny Hudákovej zapojili do projektu Záchrana som ja. Vytvorili jedno pekné dielo, knihu "Deň sovičky Evičky" a zvíťazili.

Cieľom projektu je pomôcť vzdelávať žiakov v oblasti prvej pomoci, záhrany života a prevencie pred úrazmi. Žiaci na prvom stupni absolvujú zážitkový kurz prvej pomoci so záchranármi a sanitkou, pedagógovia sa zúčastnia kurzu prvej pomoci. To hlavné, čo vyhrali pre školu je externý defibrilátor.

Pani učiteľke Mgr. Martine Hudákovej a jej detičkám patrí veľká vďaka.

 

S triedou II.A pod vedením p. uč. Martiny Hudákovej sme sa prihlásili so súhlasom rodičov do súťaže Záchrana som ja. Cieľom bolo vytvoriť publikáciu – knihu na zadané témy.

Práca bola náročná, najprv sme plánovali, vymýšľali príbeh, básničky, vystrihovali a lepili. Dalo nám to zabrať a pár dní sme sa poriadne zapotili. Nakoniec prácou našich rúk a bystrých hlavičiek sme urobili trinásť stranovú knihu s názvom Deň sovičky Evičky.

S nádejou a malou dušičkou sme ju zabalili do obálky a tajne dúfali, že sa to podarí. Do súťaže sa zapojilo neskutočne veľa škôl, bolo ich 376. Vyhodnotenie sa predlžovalo, ale dočkali sme sa. Nakoniec sme našli meno našej školy medzi víťazmi.

Podarilo sa nám vyhrať ukážky prvej pomoci pre celý prvý stupeň ZŠ, kurz prvej pomoci pre pedagógov a automatický externý defibrilátor, ktorý u nás umiestnia. Už sa nevieme dočkať balíčka.

Ďakujeme všetkým za podporu a že ste nám držali palce.


 
 

dnes je: 22.3.2019

meniny má: Beňadik

webygroup
ÚvodÚvodná stránka